Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Посольство США зупиняє консульські послуги та евакуює працівників
12 Лютого, 14:31

Посольство США зупиняє консульські послуги та евакуює працівників

Посольство США в Україні евакуює частину своїх працівників з України і призупиняє надання консульських послуг. Про це повідомляє офіційна сторінка посольства у twitter.

“Сьогодні Державний департамент США наказав виїхати з посольства США в Києві дипломатам, які не займають критично важливі посади, через постійні повідомлення про нарощування російських військових на кордоні з Україною, що вказують на можливість значних військових дій проти України”, – йдеться в повідомленні посольства.

Водночас там наголошують, що основна команда посольства залишиться в Україні.

На сайті посольства повідомляють, що диппредставництво призупиняє надання консульських послуг від завтра.

«З неділі, 13 лютого 2022 року, Державний департамент зупиняє консульські послуги у посольстві США у Києві. Посольство збереже невелику консульську присутність у Львові для вирішення надзвичайних ситуацій, але не зможе надавати паспортні, візові або звичайні консульські послуги. Громадяни США можуть звернутися за цими послугами до посольств США у сусідніх країнах», – зазначено на сайті посольства.

Нагадаємо, сьогодні увечері має відбутися телефонна розмова між президентом США Джо Байденом і очільником Кремля Владіміром Путіним.

Схожі новини