Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Посольство України в Єревані облили борщем
15 Липня, 17:03

Посольство України в Єревані облили борщем

Протестувальники облили борщем посольство України у столиці Вірменії. Таким чином вони висловили обурення через заяву українського МЗС щодо конфлікту з Азербайджаном, пише Європейська правда.

Акцію організувало молодіжне крило партії Дашнакцутюн. Протестувальники прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами «Ганьба Україні», «Україна + Азербайджан», «Не будь як Україна», та скандували «Україна, не провокуй», «Не підтримуйте агресора».

«Азербайджан вже кілька днів оголошує війну Вірменії, на кордоні відбуваються сутички. Різні держави та організації зробили заяви з цього приводу. Заява України була односторонньою, прихильною до Азербайджану. Такими діями Україна вбиває клин у вірменсько-українські відносини”, – зазначили учасники акції.

13 липня МЗС України виступило із заявою, в якій закликало сторони конфлікту докласти максимальних зусиль для деескалації ситуації. Наголошувало на продовженні пошуку шляхів мирного вирішення конфлікту на основі загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, а також резолюцій Ради Безпеки, прийнятих в 1993 році. Така заява обурила громадян Вірменії.

Нагадаємо, що 12 липня Азербайджан та Вірменія повідомили про збройну сутичку на кордоні двох країн. Вірменія заявила, що військовослужбовці Азербайджану зробили спробу порушення державного кордону на автомобілі УАЗ, а потім намагалися захопити вірменський опорний пункт.

Азербайджан звинуватив Вірменію у провокації, заявивши, що вірменські військові відкрили вогонь з артилерійських установок.

14 липня Азербайджан повідомив про загибель під час бойових дій генерал-майора Полада Гашимова та полковника Ільгара Мірзоєва, який був начальником артилерії армійського корпусу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Схожі новини