Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Постанови про інавгурацію Зеленського: як голосували “львівські” нардепи?
16 Травня, 21:05
logo-black

Постанови про інавгурацію Зеленського: як голосували “львівські” нардепи?

Дмитро Гнатій

Верховна Рада України підтримала проект постанови Віталія Купрія про проведення інавгурації Володимира Зеленського 20 травня.

Перед цим парламент відхилив два проекти постанов, що передбачали інавгурацію 19 травня. Це були постанови за авторством Сергія Міщенка та Віктора Балоги. Нагадаємо, саме на даті 19 травня наполягав новообраний президент.

Проект постанови Віталій Купрія підтримало 315 народних депутатів.

LMN виявила, що усі народні депутати, що є представниками Львівщини, проголосували «за» відповідне рішення. Водночас «утримались» від голосування 5 представників команди “Самопомочі”, зокрема, Оксана Сироїд, Любомир Зубач, Роман Семенуха, Сергій Кіраль та Анна Романова.

Проект постанови Сергія Міщенка підтримало 207 народних обранців.

«За» пропозицію Зеленського віддали голоси народні депутати Андрій Антонищак (БПП) та позафракційні Олег Мусій, Тарас Батенко, Володимир Парасюк, Дмитро Добродомов та Оксана Сироїд.

«Проти» голосували Михайло Бондар та Михайло Хміль з «Народного фронту».

Усі інші депутати з Львівщини утримались або не голосували.

Проект постанови  Віктора Балоги підтримало 158 народних депутатів.

Депутати, що представляють Львівщину, за постанову Балоги голосували майже так, як і за постанову Міщенка. Єдина відмінність, що «проти» документу Балоги проголосували ще й Богдан та Ярослав Дубневичі (БПП).

Фото: Укрінформ

Схожі новини