Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Потерпілі від обвалу будинку у Дрогобичі і досі не отримали житла
24 Жовтня, 09:45

Потерпілі від обвалу будинку у Дрогобичі і досі не отримали житла

Потерпілі родини, які лишилися дому внаслідок обвалу частину будинку в Дрогобичі, не отримали обіцяного мерією житла, а матеріальну допомогу витрачають на оренду тимчасових квартир.

Про це йдеться у матеріалі Радіо Свобода.

2 жовтня міський голова Дрогобича Тарас Кучма пообіцяв, що до 15 жовтня 7 родинам, які втратили рідних, придбають житло, але не за державні кошти. Кучма не прокоментував журналістам, чому влада цього досі не зробила. Щомісяця на оренду людям виділяють по 5 тисяч гривень, якщо оплата більша, то родини доплачують із власної кишені, йдеться у матеріалі. Видання зазначає, що дехто з сімей живуть у гуртожитку, хтось – у рідних. Мешканці уцілілих квартир змогли забрати свої речі, іншим довелось купувати нові речі.

«Документ про обстеження будинку дає підстави залучити державний резервний фонд для придбання по вартості житла. Це 16 000 гривень за квадратний метр на купівлю житла. Ми подали документи у Міністерства фінансів і регіональної політики. Тепер чекаємо на рішення уряду про виділення коштів на придбання чи компенсацію житла», – пояснив начальник відділу з питань із надзвичайних ситуацій Дрогобицької міськради Микола Летнянчин.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня стався обвал у чотириповерховому житловому будинку у м. Дрогобич Львівської області. З-під уламків дістали тіла вісьмох загиблих. Спочатку у ДСНС заявили, що обвал стався внаслідок вибуху газу, згодом цю версію назвали малоймовірною. Постраждалим внаслідок обвалу виділили з обласного бюджету Львівщини понад 1 млн грн.

Схожі новини