Потопельника знайшли лише за другим разом: на Золочівщині виявили тіло безвісти зниклого | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Потопельника знайшли лише за другим разом: на Золочівщині виявили тіло безвісти зниклого
01 Червня, 18:27

Потопельника знайшли лише за другим разом: на Золочівщині виявили тіло безвісти зниклого

Водолази аварійно-маневреної групи Центральної рятувально-водолазної служби у Львівській області знайшли тіло зниклого мешканця Золочівщини під час повторного обстеження русла річки Західний Буг. Запит на проведення рятувальних робіт був надісланий Золочівським відділом поліції ГУНП у Львівській області. Про це йдеться у повідомленні Центральної рятувально-водолазної служби.

За відомостями поліції, 54-річний зниклий громадянин К. проживав у селищі Утішків, що входить до складу Красненської об’єднаної територіальної громади. Враховуючи невідомі обставини зникнення, поліцейські звернулися до водолазів, щоб провести пошукові роботи на річці Західний Буг.

У перший раз, 11 травня, обстеження русла річки не принесло результатів, тіло зниклого не було знайдено. Проте було прийнято рішення повторно перевірити місце зникнення. Під час другого обстеження русла Західного Бугу 1 червня водолази зуміли знайти тіло чоловіка. Воно було піднято на поверхню та передано слідчим правоохоронного органу для проведення досліджень та встановлення причини смерті.

Подробиці щодо обставин, які призвели до загибелі місцевого мешканця, поки не повідомляються.

Відео