Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Потрапили у сіті браконьєрів»: зникли лебеді, що зимували на Миколаївщині
08 Лютого, 13:12
logo-black

«Потрапили у сіті браконьєрів»: зникли лебеді, що зимували на Миколаївщині

Вікторія Ничта

На річці Дністер поблизу села Надітичі, що на Миколаївщині, кілька років поспіль зимували лебеді. Не полетіли вони у вирій і цього року, однак минулого тижня зникли.

«Ці птахи були окрасою нашого села, – розповідає LMN місцева жителька Оксана Крива. – Вони давно облюбували собі місцину у заплаві річки і вже кілька років поспіль прилітали сюди зимувати. Чому вони не відлітали у теплі краї – не знаю, але переконана, їм у наших Надітичах було добре».

Ще до Різдвяних свят на річці жило четверо білих красенів.

«Ми їх годували, любувалися цими бездоганними птахами, – продовжує пані Оксана. – Дітки щодня бігали провідувати своїх пернатих друзів. Але після Різдвяних свят один із лебедів кудись зник. Шукали птаха усім селом, бо боялися, що щось із ним трапилося, але так і не знайшли. А вже сьогодні зникли усі птахи. Ми спочатку думали, що вони кудись перебралися. Але потім дізналися, що лебеді потрапили у пастку рибалок-браконьєрів і тепер живуть у когось із веринських людей. Сподіваємося, що за ними там добре доглядають, бо було б дуже шкода, якби таку красу знищили».

Жителі Надітич сподіваються, з настанням тепла люди відпустять птахів на волю.

Фото (з мережі Фейсбук): місцеві діти ще цієї зими навідувалися до птахів.

  • 0
  • 1137
Схожі новини