Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Потреби Львівщини обійдуться у 14,5 мільярдів гривень
06 Грудня, 13:02

Потреби Львівщини обійдуться у 14,5 мільярдів гривень

Прогноз обласного бюджету 2019 року обліковується в межах 14,5 млрд грн, зазначає Львівський портал.

«Бюджетний процес, як в Україні, так і на Львівщині вже стартував. Станом на вчора затверджено 8 місцевих бюджетів, бюджет Львова і ряд сільських та селищних бюджетів. Нам вдалось зберегти належну соціальну складову, проіндексувати ряд видатків соціального характеру. В умовах досить консервативного прогнозу надходжень податків і зборів, вдалося також зберегти і навіть збільшити блок фінансування капітальних видатків та програм», – розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Як зазначив чиновник, видатки на заробітну плату працівникам бюджетної сфери зростуть в середньому на 10%. Також фонд, який спрямовується на реалізацію обласних програм, перевищує 1,5 млрд грн. Значний фінансовий ресурс скерують на ремонт та будівництво доріг, реалізацію програм та мікропроектів.

«На жаль, в законі «Про Держбюджет» не пролонговано реалізацію митного експерименту на Львівщині. А це кошти, 50 % від яких цільово спрямовувались на дороги. Зберігаються цікаві програми у сфері розвитку культури, у напрямку придбання шкільних автобусів, плануються також видатки по розвитку інтернатних закладів. У сфері охорони здоров’я – закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Залишили ресурс по реалізації мікропроектів  – 130 млн грн», – додав Демків.

Загалом є 30 програм на загальний фінансовий ресурс понад 1,5 млрд грн.

Схожі новини