Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Потрібен карантин здорового глузду – ефективний для медицини і безпечний для економіки», – Бакунець
27 Листопада, 15:31

«Потрібен карантин здорового глузду – ефективний для медицини і безпечний для економіки», – Бакунець

Карантин вихідного дня не працює. А для того, щоб зупинити ланцюжок заражень, але водночас мінімізувати негативний вплив на економіку, потрібно запровадити карантин здорового глузду. Про це в ефірі телеканалу НАШ заявив народний депутат Павло Бакунець.

 

«Карантин вихідного дня потрібно забути якнайшвидше. Ланцюжок заражень треба розірвати, і допоможе лише карантин здорового глузду – безпечний для економіки та ефективний з точки зору медицини. А це означає, що про нові правила гри треба повідомляти заздалегідь, дати людям підготуватися і продумати дієві компенсації, які дозволять усім залишатися на плаву», – наголосив нардеп від Жовківського та Яворівського районів.

 

За словами Бакунця, про суттєві зміни правил та обмежень карантину Уряд повинен повідомляти за один-два тижні, щоб надати можливість українцям підготуватися до нововведень та зменшити соціальну напругу в суспільстві.

Нагадаємо, з 14 по 30 листопада Кабінет Міністрів України запровадив карантин вихідного дня. Рішення Уряду передбачає жорсткі протиепідеміологічні заходи протягом усіх вихідних листопада. Заборонена робота закладів культури, а заклади громадського харчування можуть працювати лише на виніс та доставку.

Попри це, кількість захворювань на COVID-19 в Україні не зменшується. За даними МОЗ, за попередню добу в Україні встановили черговий антирекорд – 16 218 нових заражень, разом з тим – 8 843 українців одужали.

Схожі новини