Потрібна допомога 15-річній Іванні Руцькій, яка у Буську потрапила у ДТП | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Потрібна допомога 15-річній Іванні Руцькій, яка у Буську потрапила у ДТП
06 Травня, 16:34
logo-black

Потрібна допомога 15-річній Іванні Руцькій, яка у Буську потрапила у ДТП

Тетяна Пасічник

Десятикласницю Іванну Руцьку з села Купче фура збила на пішохідному переході у Буську майже три тижні тому. У той день дівчина йшла з однокласницею зі школи.

«Вона почала переходити дорогу, одна машина зупинилась, а інша, фура, засигналила. Іванка почала бігти, щоб встигнути, але машина зачепила якраз боком і її відкинуло трохи. Якби передом збила, думаю, наша Іванка не вижила б», – каже LMN хресна мама дівчини Наталія Броговська.

Дівчина отримала два переломи правої руки, забій мозку та гематоми. Зараз лежить у нейрохірургічному відділенні Львівської міської дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4. Наталія Броговська каже, зараз її стан вже покращується, лікарі дають позитивні прогнози.

«Після аварії Іванка була в комі. Коли прийшла до тями — не говорила. Пізніше почала розмовляти, – розповідає. – Якось я привезла до лікарні її однокласниць, то вона дуже гарно спілкувалась. Про саму аварію не пам’ятає, але лікарі кажуть, це добре. У неї нема тривожності, тому спокійно може виздоровлювати».

Іванку самотужки виховує мама Тетяна. Батько помер, коли дівчинці було лише півроку. Зараз біля Іванки позмінно перебуває мама і хресна.

«Лікування дуже дороге, мама дівчинки не має таких грошей, та й у самої зі здоров’ям проблеми, часто лікується. Працює у міському комунальному господарстві, зарплата маленька. Тому ми звертались до небайдужих людей, щоб допомогли,- каже Наталія. – Зараз з грошима на лікування вже проблем немає. Однак потрібні гроші на ремонт кімнати вдома для Іванки, там жахливі умови».

Жінка каже, хата у сім’ї стара, у приміщеннях сирість. Щоб забрати дівчину з лікарні додому, треба робити капітальний ремонт у кімнаті.

«Для Іванки потрібні нормальні умови вдома. Я вже довгий час не була в них в хаті, сьогодні прийшла — була шокована, – додає Наталія. – Треба міняти підлогу, стіни, стелю. Меблі жахливі. Надіємось, знайдуться люди, які зрозуміють і допоможуть. Як знайдемо гроші на матеріали, вже своїми силами будемо робити ремонт».

Карта ПриватБанку 4149 4991 2305 3959 Броговська Наталія Петрівна

Карта ОщадБанку 4790 7000 0250 4927 Броговська Наталя Петрівна.

Відео