«Потрібно залишити акциз з пального у бюджетах громад», – Павло Бакунець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Потрібно залишити акциз з пального у бюджетах громад», – Павло Бакунець
14 Грудня, 15:31

«Потрібно залишити акциз з пального у бюджетах громад», – Павло Бакунець

Уряд пропонує скоротити надходження у місцеві бюджети від акцизу з продажу пального майже втричі – з 13,44% до 5%. Це залишить новостворені громади без належних коштів на розвиток, тому потрібно залишити надходження від акциз на сьогоднішньому рівні, переконує народний депутат Павло Бакунець.

Парламент традиційно розпочав пленарний тиждень з Погоджувальної ради, на якій, зокрема, обговорювати питання Бюджету 2021 та змін до Бюджетного кодексу.

 

«Кінець року через два тижні. Громади, заклади медицини та освіти, підприємці, пенсіонери і кожен українець – усі в роздумах і плануваннях, як провести наступний рік. Він не буде простим, тому що 2020-тий не дає для таких підстав. І це, що Парламент має зробити якнайшвидше – це ухвалити державний бюджет. Дати орієнтири, як ми плануємо життя країни на наступний рік», – наголосив під час погоджувальної ради нардеп Бакунець, представник Жовківщини та Яворівщини у Верховній Раді.

За його словами, у Верховній Раді повинні знайти компроміс як для бюджету так і для Бюджетного кодексу. І найголовніше – залишити акциз у громадах, тобто дати ОТГ можливість розвиватися.

«Парламент повинен зберегти надходження 13.44% акцизу з пального у місцеві бюджети, замість 5%, як пропонує Уряд. Завдяки цим коштам місцева влада отримує змогу забезпечувати фінансування ремонтів доріг, тротуарів, шкіл та садочків», – додав нардеп.

 

Відео