Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Потяг «Львів–Москва» закидали камінням
10 Березня, 11:15
logo-black

Потяг «Львів–Москва» закидали камінням

Невідомі закидали камінням потяг сполученням «Львів–Москва». Подія трапилась у неділю, 8 березня. Ніхто, на щастя, не постраждав. Але міг, позаяк скло розбили в одному із плацкартних вагонів, де були люди, пише –Варта 1.

Подія трапилась увечері. Пасажири якраз уже готувалися до сну. Величезна каменюка пробила шибку та зупинилася на другій поличці плацкарту. Якщо б влучили трохи нижче, камінь міг розбити комусь голову, адже за столиком якраз сиділи люди.

У коментарях під постом у соцмережі, де повідомили про випадок, користувачі обурюються, чому досі існує залізничне сполучення між Львовом та Москвою.

«Шостий рік війна з Росією. А наші земляки спокійно їдуть потягом до Москви. Потім попадають в полон і плачуться як їм там зле. А ми на них терористів міняємо, тільки б своїх додому повернути. Каміння – не вихід, але співчуття нема», – написала під постом Ірина Ващук.

89767099_188331652462735_188586129862164480_n

«Мій товариш одружений на росіянці з проукраїнськими поглядами, одружилися ще до війни. Її батьки живуть в Росії і періодично вони змушені користуватися цим поїздом. А тут і цеглина може прилетіти…», – написав Олександр Єрошкін.

В «Укрзалізниці» кажуть, такі випадки умисних пошкоджень вагонів багато. Від початку минулого року розбили 47 вікон у вагонах, завдавши залізниці збитків на загальну суму 700 тис грн.

До речі, за підсумками 2019 року, найприбутковішим потягом міжнародного сполучення став саме “Київ-Москва”.

  • 0
  • 59
Схожі новини