Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поверніть Алісі маму: українці вимагають визволити з полону матір 4-річної дівчинки з Маріуполя
09 Травня, 13:05

Поверніть Алісі маму: українці вимагають визволити з полону матір 4-річної дівчинки з Маріуполя

Українці у соцмережах вимагають звільнити матір 4-річної Аліси, яку російські окупанти взяли в полон під час евакуації із заводу “Азовсталь” в Маріуполі 8 травня. Про це повідомляє Українська правда.

Як розповіли у виданні, жінку звати Вікторія Обідіна, вона – військовий медик, яка лікувала захисників Маріуполя. Вікторію розлучили з донькою на День матері.

Зазначимо, наразі дівчинка знаходиться в безпеці, її тимчасово прихистила до себе українська родина із Запоріжжя.

“Матір залишилася в фільтраційному таборі на території так званої “ДНР”. До місця призначення в Запоріжжі сьогодні, в День Матері, доїхала лише дитина, місце знаходження матері наразі невідоме!”, – написали в “Азові”.

a7de715

Ймовірно, жінка знаходиться у фільтраційному таборі в Мангуші на території так званої “ДНР”. Дитина сама їхала в евакуаційному автобусі до Запоріжжя.

Згодом дівчинку помітила кореспондентка “1+1” Наталія Нагорна.

“Спитала дозволу у дівчини поруч, чи можу я попитати малу. Але це була не її мама. Ми не питали її про обстріли чи маму. Але я хочу, аби ви бачили злочин. В чотирирічної дитини в день матері вкрали маму”, – написала вона у Facebook.

На історію Аліси та Вікторії відреагували українці, за хештегом  #повернітьАлісімаму вони вимагають визволити матір 4-річної дитини.

Додамо, раніше Аліса стала відомою після відео з укриття, яке з нею опублікували. На ньому дівчинка, яка на той момент понад місяць знаходилась в бомбосховищі “Азовсталі”, казала, що хоче додому.

Схожі новини