Повернувся з-за кордону, щоб захищати країну: Дрогобицька громада втратила 40-річного воїна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Повернувся з-за кордону, щоб захищати країну: Дрогобицька громада втратила 40-річного воїна
30 Січня, 16:14

Повернувся з-за кордону, щоб захищати країну: Дрогобицька громада втратила 40-річного воїна

Під час виконання бойового завдання на Луганщині, 28 січня, загинув 40-річний дрогобичанин Іван Шуклін. Як повідомила Дрогобицька міська рада, відомо, що воїн проживав у Дрогобичі на вулиці Чорновола.

«Закінчив ЗОШ №4 та ПТУ №15. Працював на дрогобицькому м’ясокомбінаті, однак здебільшого їздив на роботу за кордон. Після одруження, останні 13 років проживав на вулиці Івасюка в Дрогобичі. На початок повномасштабної війни, Іван був за кордоном, однак він сам повернувся додому, щоб стати на захист України. В червні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Служив у складі 68-ї окремої єгерської бригади. Після чого півтора роки перебував на бойових позиціях фронту. За сумлінне виконання військових обов’язків отримав від командування почесну відзнаку – «Хрест воїна-єгеря І ступеня». Побратими запам’ятають Івана справжнім воїном, на якого рівнялися підлеглі, а командири довіряли надскладні завдання…», — йдеться у повідомленні.

З рідних у загиблого воїна залишились мама, дружина, двоє донечок та брати.

Час прибуття траурного конвою та проведення чину похорону повідомлять додатково.

Відео