Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Повідомлення про рух ракет і дронів в режимі онлайн – це злочин, – речник Повітряних сил ЗСУ
22 Березня, 13:26

Повідомлення про рух ракет і дронів в режимі онлайн – це злочин, – речник Повітряних сил ЗСУ

Речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат попередив про кримінальну відповідальність адміністраторів  телеграм-каналів, які надають ворогу інформацію про розташування української ППО та її слабкі місця. Про це він зазначив в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

“Ви бачите, яка кількість телеграм-каналів нині створена. Хто їх контролює, це надзвичайно важливе питання, воно зрештою станом на зараз потребує особливого контролю. Йдеться не про офіційні ТГ-канали керівників (місцевої влади –ред.), а ті, що інформують про рух ворожих ракет, “Шахедів” і т.д», – сказав Ігнат.

Речник повітряних сил ЗСУ зазначив, що, можливо, найближчим часом будуть ухвалені серйозні рішення.

«Також можливі і кримінальні справи, якщо буде підстава для цього. Тому що деякі телеграм-канали в режимі реального часу подають інформацію про рух БПЛА і ракет, є скриншоти з системи “Віраж планшет”, як вони їх отримують – це ще окрема розмова. На тих скриншотах вказується час і місце перебування (ворожих) дронів або їхнє зникнення з радарів», – зауважив Ігнат.

Він попередив адміністраторів таких Telegram-каналів, що їхні дії – злочин проти України, інформування ворога. Зважаючи на це, будуть вживатися певні заходи, матеріали передадуть у відповідні органи.

Схожі новини