Поїзд «Рава-Руська – Львів» «заробляє» 96 гривень за одне відправлення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поїзд «Рава-Руська – Львів» «заробляє» 96 гривень за одне відправлення
10 Квітня, 17:41

Поїзд «Рава-Руська – Львів» «заробляє» 96 гривень за одне відправлення

Впродовж минулого року на поїзди зі Львова до Рави-Руської та з Рави-Руської до Львова продали майже 69 тис. квитків на близько 140 тис. грн, в той час як сума експлуатаційних витрат на один рейс складає близько 20 тис. грн на тиждень. Про це кажуть у Львівській залізниці, повідомляє «Прикордоння».

«Сума річної виручки від продажу квитків на поїзд фактично дорівнює витратам на експлуатацію цього поїзда впродовж тижня», – кажуть у «Львівській залізниці».

Поїзд «Рава-Руська – Львів» та «Львів – Рава-Руська» щодня  виконує по два відправлення, тобто щотижня – 28 відправлень. Оскільки у 2018 році було 52 повних тижні, то за цей час поїзд виконав майже півтори тисячі відправлень. Відтак, в середньому, з одного відправлення квитків було продано на трохи більше ніж 96 гривень.

З травня 2018 року вартість квитка на напрямку «Львів – Рава-Руська – Львів» становить 20 грн. Якщо провести підрахунок, виходячи з інформації «Львівської залізниці», то виходить, що поїзд за рік перевіз в середньому 7 тис. пасажирів непільгових категорій, а на одному рейсі – близько чотирьох пасажирів.

У «Львівській залізниці» не кажуть, чи будуть скасовувати такий невигідний маршрут.

«Графік руху приміських поїздів та все, що стосується зменшення чи збільшення кількості рейсів, запроваджуються у відповідності до технологічного процесу роботи залізничного комплексу. При цьому враховують інтереси пасажирів і матеріально-технічні можливості залізниці та аналізують пасажиропотік на напрямок», – кажуть у «Львівській залізниці».

Фото: radiotrek.rv

Відео