Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Позбутись каменів у нирках можна без операцій
02 Серпня, 12:11

Позбутись каменів у нирках можна без операцій

Позбутись каміння у нирках, сечоводі чи сечівнику можна  без проведення операції та загального обезболення.  Роблять це за допомогою процедури  літотрипсія у Клініці урології UROSVIT у Львові. Терміни реабілітації після дроблення каменів таким методом зменшуються у декілька разів.

“Літотрипсія ‒ інноваційна методика дроблення каменів у нирках, серед переваг якої безболісність, відсутність необхідності використання анестезії. Літотрипсія застосовується для руйнування каменів у нирках, сечовому міхурі та сечоводах ударно-хвильовим методом. Проведення операції можливо в умовах стаціонару. Після втручання пацієнт перебуває під наглядом лікаря в палаті клініки протягом короткого проміжку часу, після чого може продовжити ведення звичного життя. Відновлення після неінвазивної операції відбувається максимально швидко. Літотрипсія не сприяє травматизації внутрішніх органів, не викликає хворобливих відчуттів у пацієнта, проводиться протягом короткого період часу. Зруйновані утворення виводяться природним шляхом без появи дискомфортних відчуттів”, – розповідають у клініці.

Дроблення каменів безконтактним методом проводиться за допомогою апарату літотриптора – впливом на камінь електромагнітних або ультразвукових ударних хвиль. Років 20-30 тому старі апарати літотриптори були досить громіздкі і малоефективні. У наш же час літотриптор – це високоефективний невеликий апарат являє собою стіл для укладання пацієнта, УЗД апарат або рентгенівську дугу для визначення рівня стояння каменю і подушку, наповнену водою, через яку проходять ударні хвилі.

znimok-ekrana-2021-08-02-o-11-56-01
  • 0
  • 356
Схожі новини