Познайомились онлайн: 46-річний кіровоградець обікрав 53-річну мешканку Львівщини | Львівська мануфактура новин
Познайомились онлайн: 46-річний кіровоградець обікрав 53-річну мешканку Львівщини
27 Вересня, 12:30

Познайомились онлайн: 46-річний кіровоградець обікрав 53-річну мешканку Львівщини

Правоохоронці затримали раніше судимого 46-річного мешканця Кіровоградської області, який обікрав 53-річну жительку Кам’янки-Бузької. Вони познайомились в Інтернеті, а згодом почали жити разом. Чоловік вкрав у співмешканки золоті вироби, а згодом втік. Про це повідомили у поліції Львівської області.

«Жінка познайомилася з підозрюваним в мережі Інтернет, де він назвався переселенцем та учасником АТО, хоча насправді в цей час перебував у місцях позбавлення волі за крадіжки»,  – зазначили правоохоронці.

Після звільнення 46-річний чоловік приїхав до нової знайомої та поселився в неї. Вчора, 26 вересня, він вкрав із квартири золоті прикраси та втік.

Жінка помітила зникнення прикрас та звернулась до правоохоронців, які затримали крадія. Відомо, що за цей час він вже встиг здати вкрадене у ломбард.

Слідчі повідомили затриманому про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 (Крадіжка) ККУ. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Наразі триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Відео