Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Працівник «Нової пошти» врятував з пожежі людину (ВІДЕО)
15 Лютого, 17:05

Працівник «Нової пошти» врятував з пожежі людину (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 лютого, вранці у Подільському районі Києва спалахнула пожежа на вулиці Кирилівській. Займання сталося на другому поверсі на балконі з поширенням на житлову кімнату. Унаслідок пожежі кімната, балкон, а також коридор квартири вигоріли повністю, були закіптюжені стіни та стеля кухні. У момент пожежі в квартирі була літня жінка – її врятував працівник відділення Нової пошти Михайло Левченко, повідомив співвласник компанії Володимир Поперешнюк.

 

«Зранку до мене потрапило відео, в якому працівник нашого відділення стрибає на балкон і зникає на декілька секунд у дим. Ці секунди розтягнулися у вічність, бо я відверто злякався за хлопця. Але згодом, як у голлівудських фільмах, з’являється герой який рятує чиєсь життя або цілий світ», – зазначив Володимир Поперешнюк.

Усе почалось з того, що клієнти, а потім працівники відділення відчули запах диму. Михайло одразу почав шукати причину, вийшов надвір, де побачив густий дим, який валив з 2-го поверху та жінку, яка потребувала допомоги. Схопивши драбину і підтягнувшись через балку, від опинився на даху відділення, далі одним стрибком заскочив у палаючу квартиру і врятував літню жінку. Чоловік працює у компанії 10 років, має вищу освіту за фахом, у минулому спортсмен.

Схожі новини