“У кожній колонії працює людина, з якою можна домовитися”, – колишній в’язень – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“У кожній колонії працює людина, з якою можна домовитися”, – колишній в’язень
19 Лютого, 09:45
logo-black

“У кожній колонії працює людина, з якою можна домовитися”, – колишній в’язень

Юлія Швидко

Прокуратура Львівської області зацікавилася працівником «Львівської установи виконання покарань №19». Він налагодив схему отримання від ув’язнених грошової данини, зазначають у прес-службі прокуратури.

Працівник слідчого ізолятора проносив поза контролем колег заборонені речі та предмети. За це родичі затриманих на його банківську картку переказували кошти.

Зараз правоохоронці вирішують, чи взяти посадовця під варту. За це йому загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

«У кожній колонії працює людина, з якою можна домовитися. Раніше таких «своїх» людей було більше, бо вагу передач обмежували. Наскільки знаю, тепер можна передавати усього скільки завгодно, аби тільки заборонених речей не було», – розповідає LMN львів’янин Володимир. Двічі відбував покарання у в’язницях. Шість років тому звільнився з львівської колонії №48.

Колишній в’язень розповідає, що працівники колонії дозволяли користуватися мобільним телефоном. Лише попереджали, аби в’язничне керівництво не знало.

«Не можна було отримувати продукти у скляних банках, одеколони та все, що містить спирт. Також забороняли наркотики. Але у місцях позбавлення волі є в’язні, які без них вже ніяк. Шукали людей на волі, які би їм допомагали», – додає Володимир.

Фото: ілюстративне

Відео