Працівників тютюнової фабрики у Винниках не пускають на роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Працівників тютюнової фабрики у Винниках не пускають на роботу
04 Липня, 12:13
logo-black

Працівників тютюнової фабрики у Винниках не пускають на роботу

Другий день працівників Львівської тютюнової фабрики, що у містечку Винники, не пропускають на робочі місця. Люди сидять на сходах біля входу, тротуарах. Обабіч дороги поскладали шини.

«Вчора палили шини з іншого боку, а нині, якщо не пустять нас на роботу, вони горітимуть тут, – каже LMN один з працівників підприємства. – Працівники СБУ вчора зайшли на фабрику і до сьогодні нікого всередину не пускають. Ми не знаємо, в чому справа, що там відбувається. Нам то не дуже цікаво. Нам важливо потрапити на робоче місце і вчасно отримати зарплатню».

У прес-службі СБУ LMN наголосили, що їхні працівники зараз не проводять жодних слідчих дій на тютюновій фабриці у місті Винники.

Натомість голова ГО «Варта 1», депутат Ігор Зінкевич припускає, що це працівники головного управління СБУ проводять обшуки. Каже, це може бути пов’язане із перевіркою законності купівлі в держави цієї фабрики.

До 2016 року серед засновників «Винниківської тютюнової фабрики» був відомий львівський бізнесмен Григорій Козловський. За даними ЗМІ, він і досі зберігає над нею контроль, але вже не за документами.

Нагадаємо, 29 червня працівники СБУ викрили нелегальний оптовий склад із тютюновою продукцією у Закарпатській області. Там знаходилося близько 10 тис. блоків цигарок. Загальна її вартість – 70 млн грн. Це найбільша партія, вилучена за всю історію незалежної України. Користувачі соцмереж припускають, події на тютюновій фабриці можуть бути пов’язані з цим фактом.

 

Фото: LMN

Відео