Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Працівники львівського лабораторного центру масово хворіють на коронавірус
19 Жовтня, 15:33

Працівники львівського лабораторного центру масово хворіють на коронавірус

У львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України зафіксували спалах коронавірусу. Захворіло п’ятеро працівників, троє з яких госпіталізовані. Загалом за час пандемії коронавірусну інфекцію виявили у 75 працівників лабораторного центру, двоє з яких померли, передає Zaxid.net.

«Троє наших працівників – в лікарні, двоє лікуються амбулаторно. Вони не мають відношення до проведення ПЛР-досліджень. Захворіли працівники бухгалтерії, відділу кадрів, два заступники. Ті працівники, що проводять дослідження, весь час працюють в спеціальному захисті. З роботи ми їх відвозимо, щоб вони менше контактували», – розповів директор Центру Роман Павлів.

Нагадаємо, що за останню добу коронавірусну інфекцію на Львівщині лабораторно підтвердили вже у 25 103 людей. 704 людини померли. 9 466 пацієнтів одужали.

Також сьогодні, 19 жовтня, заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу закликала українців переходити на дистанційний режим роботи. Роботодавці мають організувати роботу у віддаленому режимі, якщо є така можливість, зазначила вона.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини