Працівники Рава-Руської міської ради завищили вартість проєкту будівництва автомобільної дороги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Працівники Рава-Руської міської ради завищили вартість проєкту будівництва автомобільної дороги
25 Жовтня, 14:41

Працівники Рава-Руської міської ради завищили вартість проєкту будівництва автомобільної дороги

Працівники Рава-Руської міської ради планували витратити 9,2 млн грн на розроблення проєктної документації для будівництва автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська. Проте, аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області виявили, що вартість робіт завищена. Про це повідомили у Бюро економічної безпеки України.

“Фахівці Бюро проаналізували тендерну документацію замовника та з’ясували, що рішення про закупівлю проєктних робіт є необґрунтованим та передчасним, оскільки жодних фінансових ресурсів на будівництво автомобільної дороги у перспективі не передбачено. Також встановили, що вартість самого проєкту завищена”, — повідомляють у Бюро.

До речі, очікувана вартість робіт, яка була оголошена під час проведення тендеру — 13 мільйонів 200 тисяч гривень.

4 жовтня працівники мерії обрали переможця конкурсу, який запропонував виконати ці роботи за 9 мільйонів 240 тисяч гривень.

Працівники Теруправління скерували міському голові Рава-Руської ради листа з рекомендаціями переглянути рішення про закупівлю проєктних робіт. У результаті міська рада відмінила відкриті торги.

Відео