Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Працівницю Львівської міської ради звільнили за мародерство
05 Травня, 17:27

Працівницю Львівської міської ради звільнили за мародерство

Працівницю Львівської міськради звільнили через мародерство. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.

«Мені розповіли про працівницю міської ради, яка вдвічі підняла квартплату. Ми повідомили їй, що це мародерство, і звільнили. Чи правильно це? Юридично – не дуже. Але жінка сама написала заяву на звільнення. На мою думку, така людина не може працювати в Ратуші», – повідомив мер.

Окрім того, Садовий розповів, що рієлтори шукають орендарів виключно із західних областей України, щоб знайти клієнтів на довший термін.

«Побачив скріни з чату, де рієлтори шукають орендарів виключно із західних областей України. Набрав кілька номерів. Під чужим іменем запитав, чи можуть поселитись родичі зі східних або південних областей. Відповіли, що так. То чому тоді ви пишете, що приймаєте лише із західних? Бо так більша ймовірність, що люди орендуватимуть квартири на довший термін. Ці власники та рієлтори теж вірять, що Україна скоро переможе і всі повернуться додому. А їм тоді прийдеться шукати нових клієнтів», – зазначив Садовий.

Як підкреслив міський голова, війна показала справжні обличчя деяких людей.

«Війна не запитує і далеко не завжди дає право вибору. Єдине, що може обрати кожен – це бути добропорядною людиною, чи ні.

Війна показала, що серед львів’ян, як і серед мешканців інших міст, люди є різні. Не всі жертвують тим, що мають. На жаль, є й такі, хто може бути байдужими, нечесним, або намагатись заробити грошей», – додав Садовий.

Схожі новини