Працівницю Львівської митниці, яка хизувалась брендовими речами в TikTok, звільнили (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Працівницю Львівської митниці, яка хизувалась брендовими речами в TikTok, звільнили (ВІДЕО)
12 Квітня, 15:50

Працівницю Львівської митниці, яка хизувалась брендовими речами в TikTok, звільнили (ВІДЕО)

Сьогодні, 12 квітня, в TikTok блогера Ніколаса Карми з’явилося відео, в якому головна інспекторка Львівської митниці Юлія Дрига, розповіла про свій дуже дорогий і брендовий вигляд, який загалом коштував понад 8 тисяч доларів. Після резонансу, який це викликало у соцмережах, посадовицю звільнили, а відео зі сторінки блогера зникло.

Ніколасу Кармі Юлія Дрига розповіла, що вартість її капелюха від українського дизайнера Руслана Багінського складає 18 тисяч гривень, сумка Louis Vuitton – 1500 доларів, чоботи Hermes – 800 доларів, годинник Cartier – 5000 доларів. Брендовим виявився виявився повідок у собачки – Gucciм за 200 доларів. Цікаво, що на запитання блогера, де жінка працює, вона сказала «трошки на себе, а трошки на державу».

«Водночас у декларації за 2023 рік Юлія Дрига вказала 136 тис. грн зарплати на митниці, 3 тис. доларів готівки та 41 тис. грн отриманих від приватної підприємиці, а також частку 50% у власності квартири у Львові. Доходи тепер вже колишнього чоловіка Олексія Дриги, який працює інспектором-кінологом Львівської митниці, в декларації вона не зазначила», – пише видання zaxid.net.

За словами керівника Львівської митниці Андрія Кузніка, оскандалена інспекторка управління адміністративно-господарської діяльності вже написала заяву на звільнення «за згодою сторін».

«Важко тепер усім пояснити, де вона взяла ці речі. Як в анекдоті про доньку-повію. Перед тим, як щось зробити або сказати, треба думати про наслідки, а коли ти на державній службі, то про це треба думати 24/7», – сказав він в коментарі zaxid.net.

Журналіст Тарас Середич повідомив, що відео з TikTok Ніколас Карма видалив на прохання самої Юлії Дриги. Вона розповіла, що, мовляв, насправді її вбрання не таке вже й коштовне: годинник Cartier – копія, а сумка Louis Vuitton, придбана давно за кошти від власного бізнесу. За словами жінки, на митниці вона працювала з серпня минулого року і «ще не встигла адаптуватися до роботи».

Відео