Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Православна церква закликає не купувати зрубані ялинки
23 Грудня, 16:54

Православна церква закликає не купувати зрубані ялинки

На сторінці Православної церкви України у Фейсбуці сьогодні розмістили пост із проханням не купувати зрубані ялинки і таким чином «не допомагати нищенню природи».

«Пам’ятаймо, що оселивши людину у світі, як у домі, Господь дав їй першу заповідь – піклуватися про Всесвіт… Ігнорування цього важливого виміру піклування про все творіння Боже віддаляє нас від Творця, Його заповідей, Його любові, – кажуть в УПЦ. – Ялинка, як і будь-яке інше дерево, рослина чи тварина, є тим Божим творінням, яке разом із людиною радіє події Різдва – приходу в світ Самого Творця».

Пропонують багато альтернатив живій ялинці – прикрашання живої ялинки, що росте на подвір’ї, придбання ялинки у горщику, композиція із хвойних гілок, штучна ялинка і навіть імпровізоване новорічне дерево «з усього, що є під рукою в домі: книги, ялинкові прикраси, кімнатні рослини, фрукти й солодощі, іграшки, різноманітне хатнє приладдя тощо».

«Різдво Христове – це набагато більше, аніж зовнішньо створений святковий настрій. Найперше – це істинна, жива віра в живого Бога і прагнення жити в гармонії не лише з Ним, але й з усіма Його створіннями – природою», – йдеться в дописі.

Фото: pershyj.com

Схожі новини