Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Православні церкви припиняють богослужіння через коронавірус
19 Березня, 12:18

Православні церкви припиняють богослужіння через коронавірус

Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам припинити проводити служби і обряди до кінця березня задля боротьби з поширенням коронавірусу. Про це пише “Українська правда” з посиланням на “Reuters“.

“Ми заявляємо про свою церковну резолюцію та мандат на припинення до кінця березня всіх богослужінь, подій та обрядів, за винятком приватних молитов у церквах, які залишаться відкритими. Вселенський патріархат стежить за ситуацією з невідкладним почуттям відповідальності по відношенню до своїх прихожан і усіх людей”.

У заяві йдеться про те, що церква може переглянути рішення про заборону у залежності від темпів розвитку пандемії коронавірусу. Водночас, монастирі будуть продовжувати проводити регулярні релігійні служби для своїх чернечих громад, але стороннім паломникам і відвідувачам не буде дозволено в’їзд.

Також відзначається, що Варфоломій і духовенство молитимуться за весь світ і “за його швидке звільнення від цього випробування”.

Варфоломій також закликав усіх обмежити свої подорожі та залишатися в своїх будинках для власної безпеки і захисту населення.

Схожі новини