Павло Баль зі Львівщини здобув бронзову медаль на Кубку світу з лижних перегонів. Як повідомили у Львівській ОВА, загалом за нагороди боролися представники 25 країн.
У німецькому місті Фінстерау завершився Кубок світу з лижних перегонів серед параспортсменів. За нагороди боролися представники 25 країн.
Спортсмен зі Львівщини Павло Баль (клас сидячи) посів третє місце у змішаній естафеті. Лижник виступав у команді разом з Тарасом Радем (клас сидячи, Тернопільська обл.), Олександрою Кононовою (клас стоячи, Київська обл.) та Людмилою Ляшенко (клас стоячи, Харківська обл.).
Павло Баль представляє львівський регіональний центр «Інваспот». Його тренер – Анатолій Заведєєв.
«Далі збірна України переїжджає до Польщі на фінальні етапи Кубка світу. Ці змагання передують головній події чотириріччя – XXV Зимовим Паралімпійським іграм в Мілано-Кортіні, які стануть ключовим іспитом для Павла Баля. Нагадаємо, що Павло разом із Василем Кравчуком представлятимуть Львівську область у складі національної паралімпійської збірної з біатлону та лижних перегонів в Італії», – зазначив директор департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОДА Роман Хімʼяк.