Представників вразливих категорій кличуть на навчання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Представників вразливих категорій кличуть на навчання
19 Січня, 16:41
logo-black

Представників вразливих категорій кличуть на навчання

Молодь з інвалідністю, батьки та опікуни дітей з інвалідністю, а також одинокі та багатодітні батьки можуть отримати безкоштовну освіту в сфері інформаційних технологій. Компанія ЕРАМ разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускають набір на навчальну програму для здобуття професії  інженера з автоматизованого тестування (QA automation specialist), повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Скористатися цією можливістю можуть мешканці Львівської ОТГ, які належать до однієї або кількох вразливих категорій, зокрема: молодь з інвалідністю; люди, які здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю; одинокі мами або тати; батьки багатодітних сімей», – розповіла Львівській мануфактурі новин спеціалістка з комунікації ЮНІСЕФ Ольга Пришко.

Студенти, які успішно закінчать програму, мають можливість співпрацювати з ЕРАМ. QA automation specialist — це професія у сфері ІТ, яка є перспективною не лише початківців, а й для досвідчених технічних спеціалістів. Вона дає можливість працювати віддалено, отримувати гідну винагороду праці та є затребуваною на міжнародному ринку.

Для участі у курсі необхідні: висока мотивація, бажання опановувати сучасну ІТ професію, початковий рівень англійської мови та базові технічні знання.

Це вже друга спільна навчальна програма EPAM та ЮНІСЕФ.

«Перша стартувала у листопаді 2021 року для молоді з інвалідністю. Учасники, які успішно пройшли відбір, зараз здобувають ІТ професію фахівця DevOps. Ця програма триватиме до весни 2022 року. На ній навчаються 18 студентів. А зараз ми набираємо учасників на другу програму», – додала Ольга Пришко.

Щоб дізнатися більше про курс, необхідно до 24 січня зареєструватися на ознайомчий вебінар за посиланням https://bit.ly/registaer_QA. Під час вебінару організатори навчання розкажуть більше про професію інженера з автоматизованого тестування, процес відбору і навчання, та дадуть відповіді на запитання учасників. Зареєстровані учасники вебінару отримають посилання на реєстрацію, яка включає заповнення анкети та відбіркові тести, які необхідно пройти до 30 січня 2022 року.

Кандидати, які успішно складуть тести, будуть запрошені на онлайн-співбесіду. Навчання відбуватиметься поетапно протягом 6 місяців. Його можна буде поєднувати з роботою або навчанням, адже заняття проходитимуть онлайн у вечірній час.

Відео