9–10 травня у Батумі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед юніорів та дорослих. Змагання зібрали 444 учасники з 22 країн. Як повідомили у Департаменті спорту, молоді та туризму Львівської ОВА, Україну на турнірі представляли 28 юніорів та 26 дорослих спортсменів.
Успіх юніорської збірної
У перший день змагань виступали юніори та юніорки. Українська збірна здобула перше загальнокомандне місце, вагомий внесок у яке зробили й спортсмени зі Львівщини.
Переможцями та призерами стали:
- 1 місце — Звіринська Яна (Львівська обласна федерація кіокушинкай карате, тренер Ференц Ростислав)
- 1 місце — Андрущак Юліана (Львівська обласна федерація кіокушинкай карате, тренер Кирилів Ярослав)
- 1 місце — Марків Роман-Іван (СК «Канку-Львів», тренер Жуков Руслан)
- 2 місце — Цюпка Назар (СК «Канку-Львів», тренер Загорбенський Любомир)
- 3 місце — Зінь Дана (СК «Канку-Львів», тренер Петренко Олександр)
- 3 місце — командне ката: Матура Яна, Петрущак Матвій, Цюпка Назар, Рождественський Станіслав (СК «Канку-Львів»)