Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прем‘єр-міністра запросили запустити котельні в Новояворівську
12 Листопада, 15:38
logo-black

Прем‘єр-міністра запросили запустити котельні в Новояворівську

Софія Мінджоса

Сьогодні, 13 листопада, на засіданні Верховної Ради народний депутат від Львівщини Павло Бакунець вийшов до трибуни з плакатом «Тепло Новояворівську, Новому Роздолу». Закликав керівництво Львівської облдержадміністрації та уряду вирішити проблему з відсутністю тепла в будинках цих міст.

«Новояворівськ та Новий Розділ вже перейшли поріг техногенної катастрофи. На дворі листопад, люди в розпачі не пускають дітей до школи. Вчора жителі Новояворівська перекривали міжнародні траси. Кажуть, що влаштують загальноміський страйк, який я теж підтримаю. Сьогодні я закликаю ЛОДА та уряд робити реальні кроки та інформувати населення Новояворівська і Нового Роздолу, бо вони у відчаї, – звертається з трибуни Бакунець. – Я вимагаю від уряду визначити конкретну особу, яка відповідатиме за те, щоб на ТЕЦах включили газ. Якщо ніхто не спроможний, тоді запрошую прем’єр-міністра приїхати до Новояворівська і особисто запустити газ на ТЕЦ».

Нагадаємо, вчора мешканці міста Новояворівськ перекривали трасу міжнародного значення Львів-Краковець. Люди ходили по пішохідному переході, час від часу пропускали автомобілі. Таким чином привертали увагу влади до відсутності опалення у будинках.

Фото: скріншот з онлайн-трансляції засідання

  • 0
  • 5277
Схожі новини