Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прем’єр-міністром України може стати львів’янин Денис Шмигаль
29 Лютого, 13:59

Прем’єр-міністром України може стати львів’янин Денис Шмигаль

У середу, 4 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради відбудеться голосування за відставку прем’єра Олексія Гончарука. Про це повідомляє “Українська правда”. За інформацією джерела видання, ймовірність проведення такого голосування у середу становить 99%.

Співрозмовник зазначив, що голосів за відставку Гончарука вистачає. Оскільки була проблема з наявністю голосів за нового прем’єра, в.о. глави Кабміну можуть призначити віцепрем’єра львів’янина Дениса Шмигаля.

Учора відбулася зустріч Гончарука із Володимиром Зеленським, де президент дорікав прем’єру за незадовільну роботу Кабміну. Зауваження стосувалися падіння економіки і промвиробництва, медичної реформи, ситуації з коронавірусом та платіжок за комунальні послуги.

Гончарук, у свою чергу, нібито визнав недопрацювання Кабміну і виділив тільки трьох міністрів, до яких у нього немає зауважень, зокрема міністра юстиції Дениса Малюську. Прем’єр також зазначив, що приймає волю президента.

Водночас джерела УП повідомляють, що Гончарук не писав нову заяву про відставку.

44-річний Денис Шмигаль науковець та громадсько-політичний діяч. Раніше очолював Івано-Франківську обласну державну адміністрацію, передає “Захід.нет”.

У 2014 році він невдало балотувався у народні депутати Верховної Ради як самовисуванець. У 2015 році він також балотувався до Львівської облради від партії «Народний контроль». У січні 2018 року Шмигаль став директором Бурштинської ТЕС. До цього він обіймав посаду голови департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА, був заступником начальника ГУ Міндоходів Львівщини.

Фото: Захід.нет.

Схожі новини