Президент призначив трьох голів РДА на Львівщині: хто вони та які райони ще чекають на свого очільника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Президент призначив трьох голів РДА на Львівщині: хто вони та які райони ще чекають на свого очільника
04 Лютого, 10:04

Президент призначив трьох голів РДА на Львівщині: хто вони та які райони ще чекають на свого очільника

Президент Володимир Зеленський призначив голів Стрийської, Самбірської та Золочівської районних державних адміністрацій. Відповідні розпорядження з’явилися на сайті Офісу президента вчора, 3 лютого.

Головою Стрийської райдержадміністрації став очільник колишньої Сколівської РДА Богдан Янко. До кінця 2019 року він працював суддею Стрийського міськрайонного суду. Згодом його призначили головою Сколівської РДА. У вересні торік під час сесійного засідання депутати місцевої районної ради висловили недовіру Богданові Янку. Голосування було таємним. За висловлення недовіри проголосували 20 із 26 присутніх депутатів, четверо утрималися, двоє були проти. Голосів депутатів було замало, щоб відправити голову Сколівської РДА у відставку, тому він залишився на цьому місці.

Керівником Самбірської РДА залишився попередній голова Іван Ільчишин. До серпня торік він був першим заступником голови РДА, після звільнення очільника зайняв його місце.

Золочівською РДА надалі керуватиме нинішній голова Василь Маркевич. Він – золочів’янин, перед своїм призначенням працював у ТзОВ «Д-Мікс Україна», яке спеціалізується на виробництві кормів для тварин. У 2015 році був начальником Золочівського районного управління юстиції. На посаді голови РДА – з грудня 2019 року.

Наразі очікується рішення про призначення очільників ще чотирьох районів – Дрогобицького, Яворівського, Червоноградського і Львівського.

Нагадаємо, що після реорганізації районних державних адміністрацій їх залишилося лише 7 замість 20. Районних чиновників планують скоротити майже на 50 відсотків.

Фото: з відкритих інтернет-джерел та Фейсбук

Відео