Президент України підпише закон про припинення договору про дружбу з Росією | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Президент України підпише закон про припинення договору про дружбу з Росією
08 Грудня, 17:48

Президент України підпише закон про припинення договору про дружбу з Росією

Закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією прийняла Верховна Рада.

Під час участі в заході з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта» Петро Порошенко заявив, що підпише цей закон.

 

«Звичайно, є певний символізм в припиненні, нарешті, дії Договору про так звану дружбу з Росією. Відповідний закон я вніс до Верховної Ради, він позавчора був проголосований і в понеділок мною буде підписаний. Це історична подія. Рівно як і вихід із СНД», – зазначив Порошенко.

Він нагадав, що за останні роки в Україні провели  декомунізацію з масовим «ленінопадом» і забороною комуністичної партії, яка винна в Голодоморі, Великому терорі, денаціоналізації та багатьох інших злочинах.

 

«Кілька років тому, за моєї ініціативи, нарешті, на державному рівні ми визнали армію УНР та УПА учасниками національно-визвольних змагань. А буквально позавчора Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно з яким борцям за незалежність України у XX столітті присвоєно офіційний, державний статус учасників бойових дій – на рівні з тими героями, які нині боронять країну від російської агресії», – розповів Глава держави.

Президент також додав, що підпише закон як тільки він надійде до нього з парламенту.

Відео