Президент Зеленський вшанував пам’ять полеглих Героїв на Марсовому полі у Львові (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Президент Зеленський вшанував пам’ять полеглих Героїв на Марсовому полі у Львові (ВІДЕО)
23 Лютого, 13:02

Президент Зеленський вшанував пам’ять полеглих Героїв на Марсовому полі у Львові (ВІДЕО)

Сьогодні, 23 лютого, у Львові з фоіціним візитом перебуває Президент Володимир Зеленський. Разом з Прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен вони вшанували пам’ять загиблих захисників України на Личаківському кладовищі.

Відповідне відео Президент розмістив у себе в telegram-каналі.

«Ми ніколи не забудемо героїв, які захищали нашу незалежність, свободу та майбутнє. Вічна слава всім, хто віддав своє життя за Україну!», – написав Володимир Зеленський.

Разом з Президентом до Львова завітам прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Тут він проводить виїзне засідання уряду.

«Сьогодні проводимо виїзне засідання Уряду. На доручення Президента України працюємо у Львівській області.

 

Серед ключових питань — це ситуація з блокадою на кордоні. Готуємо чіткі кроки та конкретні пропозиції. З польською стороною плануємо провести прагматичний діалог, і готові до розумних компромісів», – повідомив Денис Шмигаль.

Він додав, що сьогодні уряд прийме рішення про відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Угорщиною. Це пункт пропуску “Велика Паладь — Надьгодош”. Він буде працювати для пасажирських автомобілів. Також буде розширена робота ще одного пункт пропуску на кордоні з Угорщиною — “Лужанка — Берегшурань”. Тепер ним зможуть виїжджати порожні фури без обмежень по вазі, а також рухатися пасажирські та вантажні автомобілі з максимальною вагою до 7,5 тонн.

Відео