Президент звільнив затриманого на хабарі голову Сокальської РДА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Президент звільнив затриманого на хабарі голову Сокальської РДА
09 Січня, 20:07

Президент звільнив затриманого на хабарі голову Сокальської РДА

Президент України Петро Порошенко звільнив затриманого на хабарі голову Сокальської РДА Романа Токая. Відповідне розпорядження оприлюднили на офіційному сайті президента сьогодні.

“Звільнити Токая Романа Нестеровича з посади голови Сокальської районної державної адміністрації Львівської області згідно з поданою ним заявою,”- йдеться у розпорядженні Президента.

Нагадаємо, голову Сокальської РДА затримали 4 січня в службовому кабінеті за вимагання хабаря сумою 21 тис. грн.

У розпорядженні Президента вказано, що Роман Токай звільнений згідно з поданою ним заявою, але не вказано, коли саме посадовець подав заяву на звільнення. Відразу  після його затримання 4 січня у службовому кабінеті під час отримання хабаря, прес-служба Львівської ОДА стверджувала, що Кабмін погодив його звільнення ще 22 грудня. Проте Роман Токай продовжував працювати, оскільки остаточне рішення про звільнення голови РДА приймає Президент.

Працівники СБУ, поліції та військової прокуратури 4 січня затримали Романа Токая у службовому кабінеті після отримання 21 тис. грн хабара від його підлеглого. Токай нібито вимагав гроші за нарахування премій та не перешкоджання у службовій діяльності. Згодом суд обрав йому міру запобіжному заходу – цілодобовий домашній арешт.

Тепер посадовцю загрожує до 10 років ув’язнення без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років, із конфіскацією майна.

Фото: sokal-rda.gov.ua

Відео