Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Прювєт куму Путіна»: книгу про Василя Стуса розкупили впродовж години
19 Жовтня, 16:18

«Прювєт куму Путіна»: книгу про Василя Стуса розкупили впродовж години

Книгу «Справа Василя Стуса» розкупили одразу після рішення суду про заборону її розповсюдження. Через годину її вже не можна було знайти на книжкових складах. Про це повідомив укладач книги Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці у Фейсбук.

«За годину книгу «Справа Василя Стуса» розкупили знов. Всі склади порожні – прювєт куму Путіна. Але новий наклад знову буде! Тому раджу робити замовлення або на сайті видавництва Vivat, або пишіть мені в месенджер. Ці замовлення будуть відправлені в першу чергу. Ми подамо апеляцію на це ганебне рішення судді Заставенко. Її голос тремтів – соромно було, певно», – написав Кіпіані.

У видавництві «Vivat» зазначають, що прийняли рішення додрукувати новий наклад, поки рішення суду не вступило в дію. 3500 примірників вийдуть у світ приблизно 2 листопада. Поки що читачі придбали 19 900 книг.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 жовтня, Дарницький районний суд ухвалив рішення, яким частково задовольнив позов народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat про заборону видання і поширення книги «Справа Василя Стуса». Зокрема, суд вирішив визнати «недостовірною і такою, що порушує особисті немайнові права Віктора Медведчука на повагу до честі й гідності, недоторканності й ділової репутації» інформацію, поширену в кількох розділах книжки «Справа Василя Стуса».

Фото: Фейсбук

Схожі новини