Про можливості для Захисників: яку підтримку можуть отримати військові Львівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Про можливості для Захисників:  яку підтримку можуть отримати військові Львівщини
06 Грудня, 16:11

Про можливості для Захисників: яку підтримку можуть отримати військові Львівщини

Українські Захисники та Захисниці мають право на безоплатну допомогу з питань, які виникають у них під час служби в ЗСУ, або після звільнення.

У ЛОВА нагадали куди й з якими питаннями наші Захисники можуть звертатися.

Якщо виникають питання із соціальним забезпеченням, зокрема наданням адресної допомоги на реабілітацію, співфінансуванням по житлу, виплатами «Золота Зірка», соціально-професійною адаптацією, варто звертатися у відділ соціального захисту Захисників та Захисниць України департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА:  (032) 255 4450.

Щоб отримати юридичну консультацію, зверніться в Офіс підтримки родин військових у Львові за номером: +380682606815. Тут зокрема можна отримати безкоштовний адвокатський супровід з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбовців (встановлення фактів, що мають юридичне значення; соціальних гарантій та ін.).

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, особи з інвалідністю чи пораненнями, які вони отримали внаслідок війни, можуть здобути робітничі професії у закладах професійної освіти Львівщини із подальшим працевлаштуванням на підприємствах області. Деталі за номерами: (032) 276 9760 або (032) 276 4563, Наталія Рибак.

Фінансову підтримку бізнес-проєктам учасникам російсько-української війни, а саме – стартапам — у відділі розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики Львівської ОДА: (032) 261 2713.

Якщо вас цікавить створення або розвиток бізнесу в агропромисловому секторі, зверніть увагу на Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, в межах якої ви можете скористатися пільговим кредитуванням для Захисників та Захисниць України. Більше інформації за номером (Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА): 032 255 5062.

Отримати грант на реалізацію власної бізнес-ідеї можна у Львівському обласному центрі зайнятості. Детально пояснять на Гарячій лінії Львівського обласного центру зайнятості: +380966825183.

 

Відео