Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Про проблеми міста мерові Миколаєва можна розповісти на вулиці
21 Листопада, 15:28
logo-black

Про проблеми міста мерові Миколаєва можна розповісти на вулиці

Вікторія Ничта

Міський голова Миколаєва Андрій Щебель продовжує зустрічатися із вуличними комітетами міста. Разом обговорюють проблеми, які потребують негайного вирішення.

“Остання моя така зустріч відбулася із комітетами вулиць Зеленої та Наливайка, – розповідає LMN Андрій Щебель. – Обговорення були доволі продуктивними, адже почув від людей, що необхідно зробити вже і негайно, а що ще може зачекати. Люди просять встановити додаткові обмежувальні дорожні знаки та облаштувати «лежачих поліцейських», бо рух автомобілів вечорами тут надто активний. Також просять встановити дорожні дзеркала для забезпечення безпеки руху пішоходів. Молоді, яка проживає на цих вулицях, бракує спортивного майданчика. А ось старші вимагають впорядкувати територію біля закинутого магазину, яка належить приватному підприємцю”.

Після таких зустрічей міська рада одразу намагається знайти конструктивні рішення.

“Одразу хочу наголосити, – каже міський голова, – питання щодо забезпечення дорожніми знаками, ”лежачими поліцейськими” та дорожніми дзеркалами увійде до проекту бюджету міської ради на 2020 рік. Крім того, пріоритетним завданням Миколаївської міської ради на наступний рік є ремонт вулиці Наливайка з поступовим відновленням сусідніх вулиць. Також у бюджеті на наступний рік закладемо кошти і на закупівлю спортивного майданчика. Тепер жителям цих вулиць потрібно буде вирішити. де його облаштувати. Щодо території коло згаданого магазину, то обов’язково проведемо роз’яснювальну роботу з власником об’єкту. Щиро сподіваюся на розуміння”.

Фото: Миколаївської міської ради

Схожі новини