Про впровадження карантину відтепер попереджатимуть за тиждень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Про впровадження карантину відтепер попереджатимуть за тиждень
25 Листопада, 10:38

Про впровадження карантину відтепер попереджатимуть за тиждень

З 25 листопада Кабмін зобов’язаний заздалегідь попереджати про введення карантину. Чинності набрала відповідна постанова, яку раніше ухвалив парламент. Документ вчора оприлюднили у виданні «Голос України», – пише gazeta.ua.

Нагадаємо, документ парламент ухвалив ще 17 листопада. У ньому йдеться про введення чи посилення обмежень, що стосуються:

– регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном;

– відвідування закладів освіти учнями/студентами;

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури;

– приймання відвідувачів у кінотеатрах;

– приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо);

– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

– покидання місця свого проживання.

Якщо Кабмін планує запровадити більше як одне обмеження з цього переліку, він має не пізніше, ніж за 7 днів, повідомити про їх введення. Також щонайменше за тиждень до дії понад двох обмежень уряд має повідомити про заходи для підтримки вразливих груп населення та працівників, зокрема про перевезення працівників на роботу.

Також Кабмін має не пізніше, ніж за 7 днів до початку дії понад двох обмежень, внести у Раду законопроєкт про надання держпідтримки та пільг населенню та суб’єктам господарювання, на яких негативно впливають обмеження.

До слова, в уряді пропонують запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят, та відмовитися на Різдво і Новий рік від масових заходів.

Нагадаємо, за останню добу в Україні виявили 13 882 нових хворих на коронавірус, з них 824 у Львівській області.

ФОТО: Укрінформ

Відео