Про звільнення не йдеться: в Офісі Президента прокоментували відсторонення Венедіктової та Баканова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Про звільнення не йдеться: в Офісі Президента прокоментували відсторонення Венедіктової та Баканова
18 Липня, 12:04

Про звільнення не йдеться: в Офісі Президента прокоментували відсторонення Венедіктової та Баканова

Заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов повідомив, що відсторонення генпрокурорки Ірини Венедіктової та усунення очільника СБУ Івана Баканова від виконання обовʼязків не означає їх звільнення. Про це він заявив в ефірі «Єдиного телемарафону», повідомляє Лівий берег.

“Зараз мова про звільнення цих двох посадовців поки що не йде. Мова йде про те, що генерального прокурора відсторонено від посади, а голову Служби безпеки тимчасово усунено від виконання покладених на нього обовʼязків. Це повʼязано з тим, що президент… ну, достатньо ми всі довго чекали більш конкретних і, можливо, радикальних результатів від керівників цих двох органів по очищенню цих органів від колаборантів і зрадників”, – зазначив він.

Після службової перевірки Володимир Зеленський ухвалить рішення щодо внесення або невнесення до Верховної Ради подання про відставку генпрокурорки і щодо заміни очільника СБУ.

Додамо, виконувати обов’язки керівника СБУ Президент сьогодні доручив першому заступнику Баканова Василю Малюку. Замість Венедіктової, нагадаємо, працюватиме її заступник Олексій Симоненко.

Нагадаємо, вчора ввечері стало відомо про відсторонення Ірини Венедіктової та усунення від обовʼязків Івана Баканова.

Відео