Продавали дешеві підробки під виглядом ориганалу: на Львівщині судитимуть трьох шахраїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Продавали дешеві підробки під виглядом ориганалу: на Львівщині судитимуть трьох шахраїв
09 Червня, 11:28

Продавали дешеві підробки під виглядом ориганалу: на Львівщині судитимуть трьох шахраїв

До суду скерували справу проти трьох членів організованої злочинної групи, яких звинувачують у шахрайстві. Зокрема, обвинувачені продавали дешеві підробки під виглядом оригінальних товарів в одній із соціальних мереж. Про це розповіли у прокуратурі Львівської області.

Слідчі встановили, що підозрювані створили Інтернет-магазин у соціальній мережі «Instagram». Він спеціалізувався на продажу ніби-то оригінальної продукції безпровідникових навушників відомого американського бренду. До того ж, вони пропонували ціну нижче ринкової.

Фігуранти приймали замовлення лише за передоплатою. Після перерахунку грошей, вони відправляли клієнтам підроблений дешевий аналог.

«Коли потерпілі отримували і виявляли підробку, вони одразу звертався до інтернет-продавців, щодо повернення коштів. Однак, їх сторінку блокували або пересилали їм взамін такий ж неякісний товар», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що таким чином обвинувачені обдурили 8 осіб.

Справу скерували на розгляд суду. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Відео