Викрадали людей та вимагали грошей: на Львівщині затримали злочинну банду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Викрадали людей та вимагали грошей: на Львівщині затримали злочинну банду
09 Березня, 17:15

Викрадали людей та вимагали грошей: на Львівщині затримали злочинну банду

10 000 доларів США стільки вимагали грошей члени бандитського угрупування у мешканця Рівненщини. За це обіцяли допомогти потерпілому уникнути кримінальної відповідальності за придбання наркотиків, які самі йому й продали. Всім процесом керував наближений до Личаківської колонії.

«Зловмисники втягували осіб у злочинну діяльність, а потім, представлялись правоохоронцями, вимагали у них кошти. Аби отримати бажані гроші, викрадали людей та незаконно утримували, поки ті не сплатять їм всю суму. Наразі усіх чотирьох осіб суд взяв під варту», – повідомили у Нацполіції.

Як встановили правоохоронці, організував та координував діяльність угруповання «смотрящий» за Личаківською виправною колонією. Там він із числа засуджених підібрав учасників групи. До її складу увійшли четверо місцевих мешканців, неодноразово засуджених за майнові та пов’язані з наркотиками злочини. Після звільнення з місць позбавлення волі вони об’єдналися для «роботи». «Спеціалізувалися» на вимаганні коштів з громадян, навіть організовували їх викрадення. Також у поле зору зловмисників потрапляли наркозалежні особи.

«Зловмисники хотіли схилити мешканця Рівненщини до протиправної діяльності, пов’язаної із придбанням та розповсюдженням наркотиків. Для цього розробили цілу схему: двоє представлялися продавцями «товару», решта – працівниками поліції. Домовившись про зустріч із потерпілим поблизу одного із ТРЦ Львова, фігуранти силою посадили чоловіка в авто і вивезли у напрямку міста. Дорогою учасники угруповання вимагали 10 000 доларів США, за що обіцяли допомогти потерпілому уникнути кримінальної відповідальності за придбання наркотиків. Під тиском зловмисників, чоловік попросив свою дружину перерахувати на їхній рахунок частину коштів – 25 000 грн, які в подальшому фігуранти зняли в одному із банкоматів», – розповіли у поліції.

Правоохоронці затримали учасників угруповання за «гарячими» слідами. У зловмисників вилучили імітаційне посвідчення поліцейського, кайданки та гроші.

Слідчі повідомили затриманим про підозру, а суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

За свої дії зловмисники можуть сісти тепер до тюрми на 5 років.

  • 0
  • 2122
Відео