Продавали навушники під товарним знаком світової компанії: на Львівщині судитимуть групу осіб | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Продавали навушники під товарним знаком світової компанії: на Львівщині судитимуть групу осіб
19 Квітня, 19:55

Продавали навушники під товарним знаком світової компанії: на Львівщині судитимуть групу осіб

На Львівщині судитимуть групу осіб за використання товарного знаку відомого світового бренду для продажу навушників. Про це повідомили у прокуратурі Львівщини. 

Встановлено, що в період з серпня 2022 по березень 2023 року троє обвинувачених організували продаж контрафактних бездротових навушників відомого світового бренду. За допомогою поліграфічної пакувальної продукції надавали цим товарам ознак схожості з оригіналами. На орендованих квартирах у Львові та Винниках чоловіки зберігали і фотографували фальсифікат для рекламування у соціальних мережах. Також вони вели облік доходів одержаних від незаконної діяльності.  Реалізовували підробки через спеціально створені акаунти в Instаgram. Клієнти отримували замовлення поштовими відправленнями в межах України”, – йдеться в повідомленні. 

Під час обшуків за місцем проживання вилучили понад 150 одиниць фальсифікату, а також пакувальні та рекламні матеріали, носії електронної інформації. 

Такі незаконні дії завдали збитків компанії на понад 1,2 млн грн , які наразі обвинуваченими добровільно відшкодовано. 

Злочинцям оголошено про підозру за ч. 2 ст. 229 (Незаконне виростання знаків для товарів та послуг) ККУ.  

Досудове розслідування триває. 

Відео