Проект розподілу субвенції: хто з львівських нардепів у списку? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Проект розподілу субвенції: хто з львівських нардепів у списку?
18 Жовтня, 15:29

Проект розподілу субвенції: хто з львівських нардепів у списку?

З’явилася інформація про попередній розподіл субвенцій на соціально економічний розвиток окремих територій, пише видання «Перець». Зазначається, що це не остаточний варіант, його можуть ще корегувати.

Всього до розподілу передбачено 2 млрд. 461 млн. гривень.

З львівських нардепів в списку є: Андрій Лопушанський (20 млн гривень), Тарас Батенко (5 млн), Орест Саламаха (49,99 млн), Юрій Камельчук (13 млн), Галина Васильченко (21 млн), Ростислав Тістик (19 млн), Павло Бакунець (10 млн). Останні два своїх пропозицій не подавали.

Нагадаємо, Андрій Лопушанський балотувався у 125-му округу – Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірщини та місто Самбір. Тарас Батенко – у 123-му – Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський та Перемишлянський райони. Орест Саламаха – у 121– му – Борислав, Дрогобич, Трускавець та Дрогобицький район. Юрій Камельчук – у 124-му, – Червоноград, Сокальський і частина Кам’янка-Бузького районів. Галина Васильченко – у 118-му – частина Личаківського та Шевченківського районів Львова, Пустомитівщина. Павло Бакунець – у 122-му  –  Жовківський та Яворівський райони. Ростислав Тістик пройшов у ВР за списком партії «Слуга народу».

Відео