Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Проект ухвали про відставку Садового: претензій багато, голосів бракує?
28 Травня, 09:00

Проект ухвали про відставку Садового: претензій багато, голосів бракує?

Представники фракцій Львівської міської ради прокоментували для Zaxid.net ініціативу депутатів від «БПП» та «Свободи» щодо дострокового припинення повноважень міського голови Львова.

 

Голова фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак:

 «За роки роботи Садового в міській раді назбиралось достатньо підстав, аби його законно зняти з посади. Це і корупція його підлеглих, і його особиста бездіяльність по врегулюванні проблем сміття в місті, і безлад в комунальному майні, транспортні біди міста. Але історія з ЛАЗом стала останньою краплею».

Голова фракції БПП Петро Адамик:

«Підписав проект ухвали про відставку мера, бо Садовий не погодився винести на розгляд сесії ухвалу щодо одноразової допомоги військовим-контрактникам».

Лідер фракції УКРОП Ігор Телішевський:

«Не відкидаємо тих добрих речей, які він встиг зробити за три каденції на пості мера міста. Але також потрібно звернути увагу на те, що він не зробив… Наша фракція аналізує діяльність міського голови: його рішення з приводу транспорту, ремонту доріг, сміттєпереробного заводу, хаотичної забудови міста».

Голова фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук:

«Як на мене, в час, коли оголошена виборча кампанія, така ініціатива може зробити з пана Садового образ жертви, і господарські проблеми в місті перевести у політичну площину… Тут ще потрібно добре зважити і подумати, чи це не допоможе підняти пану Садовому той низький рейтинг фракції «Самопоміч», який сьогодні є».

Голова фракції «Громадянська позиція» Юрій Кужелюк:

«Є п’ять років каденції і люди мають працювати, а не займатись дурницями… Я думаю, що ми в цю містечкову політику бавитись не будемо».

Голова фракції «Української галицької партії» Тарас Чолій:

«Для того, щоб достроково припинити повноваження міського голови, треба 2/3 депутатів. То як можна без «Самопомочі», як найбільшої фракції, мати 2/3 депутатів?».

Керівник львівського міського осередку «Самопомочі» Андрій Шевців:

«Фракція «Самопоміч» однозначно голосуватиме проти цієї ухвали».

 

Фото: ZIK

Схожі новини