Проєкт «Життя. За тебе» розповів про ще одного героя з Яворівщини – Михайла Матвіїва (Мельника) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Проєкт «Життя. За тебе» розповів про ще одного героя з Яворівщини – Михайла Матвіїва (Мельника)
17 Березня, 14:38

Проєкт «Життя. За тебе» розповів про ще одного героя з Яворівщини – Михайла Матвіїва (Мельника)

Уродженець Новояворівська Михайло Матвіїв (Мельник), солдат батальйону «Стугна», став наступним героєм відеопроєкту «Життя. За тебе». Проєкт розповідає про жителів Яворівщини, які віддали життя за Україну та кожного з нас.

Михайло Матвіїв (Мельник) був родом із Новояворівська, але останні роки жив у Києві, мав там власний бізнес. Енергійний та життєрадісний, дбайливий та уважний, так про нього відгукуються рідні. Чоловікові було лише 33. Воювати пішов у батальйон «Стугна». Допомагав звільняти Київщину від окупантів, згодом був поранений, втім продовжував йти у бій. Загинув 18 серпня 2022 року від артобстрілу, коли з побратимами звільняли правий берегХерсонщини. Переглянути історію Героя можна за посиланням.

Проект «Життя. За тебе» започаткував народний депутат України Павло Бакунець. Його мета – вшанувати жителів Яворівщини, які з початком великої війни пішли боронити Україну від окупантів та поклали життя за нашу незалежність. Кожен випуск розповідає історію життя Героя: чим займався до війни, які мав захоплення і якою була його остання звитяга. Один випуск – одна історія, наразі опублікували перших два.

Попередній випуск розповідав про Степана Чолача із Краковця. Чоловікові було 58 років. Пішов воювати добровольцем у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Служив у 24 бригаді імені короля Данила, був сержантом та старшим стрільцем. До війни Степан Чолач був інженером, багато майстрував, сам звів будинок, в якому жив з дружиною та чотирма синами. Загинув у Попасній 14 квітня 2022 року.

Відзняти збираються якомога більше історій, пропонувати Героїв для зйомок можна у коментарях під відео на YouTube, Facebook та Instagram

Відео