Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Проігнорували повністю, навіть в списки не внесли»: Львівська обласна рада не виділила грошей на дорогу «Стрілки-Мшанець»
06 Березня, 14:44

«Проігнорували повністю, навіть в списки не внесли»: Львівська обласна рада не виділила грошей на дорогу «Стрілки-Мшанець»

Вирили кілометр рову та завезли кілька тонн щебеню – це майже все, що за кілька місяців вдалось зробити на одній із найпроблемніших ділянок дороги Львівщини – «Стрілки-Мшанець», що у Старосамбірському районі. Аби привернути до неї увагу чиновників, місцеві мешканці страйкували, перекривали міжобласну трасу та навіть знімали відеокліпи.

«Були обіцянки, були запевнення з боку обласної влади, що дорога буде. А на днях отримали інформацію, що нашу дорогу навіть не включили до списків проблемних, на які варто виділити гроші. Обласна рада проігнорувала нас повністю», – говорить отець Роман Гром.

Нагадаємо, питання ремонту відрізку дороги протяжністю більше 18 кілометрів, де дорожнє полотно відсутнє практично повністю, місцеві підняли ще минулого року. Після кількох публікацій в ЗМІ та протестів проблемою чиновники начебто таки зацікавились. Навіть була складена проектно-кошторисна документація. На ремонт цього шляху мали обіцяли виділити 200 мільйонів гривень. Левова частка – з держбюджету, а 2 мільйони пообіцяла вкласти у ремонт область.

«Розуміємо, що в масштабах 200 мільйонів ці два з області особливої погоди б не зробили. Але насправді, навіть не це обурило, а те, що нас просто з оцією наболілою проблемою проігнорували. Навіть до списків проблемних доріг не внесли. Чому так відбулося, хтозна. В області зараз змінилося керівництво, можливо, таким чином хтось когось хоче підставити», – додає отець.

Жителі сіл, які сполучає ця дорога, дуже сподіваються, що влада таки виконає обіцянку та виділить гроші. В інакшому випадку обіцяють вдатись до того, про що попереджали у минулорічних акціях. Вийти на безстроковий протест, допоки дороги таки не зроблять повністю.

  • 0
  • 5322
Схожі новини