«Пройшли надто багато, аби тепер просто здатися»: 11-річному львів’янину дуже потрібні гроші на реабілітацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Пройшли надто багато, аби тепер просто здатися»: 11-річному львів’янину дуже потрібні гроші на реабілітацію
19 Травня, 15:01
logo-black

«Пройшли надто багато, аби тепер просто здатися»: 11-річному львів’янину дуже потрібні гроші на реабілітацію

11-річному Артурові Курило зі Львова, у якого важка форма ДЦП та який постійно терпить болі через спазми в м’язах, потрібні гроші на реабілітацію. Хлопчику торік зробили операцію на бедрі. Це дало шанс на те, що дитина зараз може стояти, проте якщо тепер зупинитися, стан здоров’я хлопчика знову може погіршитись.

«Оперативне втручання було проведене, аби вирівняти стегнову кістку. Через постійні спазми у сина стався підвивих. Він терпів шалений біль, не можливо було дивитися на його страждання. Тепер дитина має можливість вставати на ноги та займатися на вертикалізаторі. Це насправді велике досягнення. Але кажуть лікарі, що без постійних реабілітацій та занять з масажистами все чого ми досягли до цього часу може бути знівельоване. А ми пройшли надто багато, аби тепер просто здатися», – розповідає Алла Курило мати хлопчика.

LMN вже раніше писала історію цієї дитини. Хлопчика виховує мама, батько помер кілька років тому. І щоб полегшити життя сина та дати можливість навчитися ходити, жінка постійно живе в режимі пошуку грошей на лікування та реабілітацію.

«Зараз, щоб поїхати на черговий курс в Модричі, а лікарі кажуть, там найкраще займаються з такими дітками, особливо після операції, нам потрібно понад 51 тисячу гривень. У санаторії можна проходити водні процедури, масажі, спеціальну фізкультуру та багато чого іншого, чого дома нема. Але звідки взяти ці кошти? Сама просто не даю ради, це надто велика сума для нашої сім’ї. Знову і знову приходиться звертатись до небайдужих людей», – додає Алла.

Всім кому небайдужа доля цього хлопчика та хто має можливість допомогти фінансово, ось реквізити матері:

4149 4993 4425 1085 (ПриватБанк) – Алла Олександрівна Курило.

 

Відео