Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прокуратура зайнялася навчальним закладом на Сокальщині, де мерзли учні
29 Січня, 10:50
logo-black

Прокуратура зайнялася навчальним закладом на Сокальщині, де мерзли учні

Юлія Швидко

Школярі Острівського навчально-виховного комплексу на Сокальщині навчалися при температурі +9 градусів. Батько першокласниці Олександр Клімов звернувся зі заявою до прокуратури Львівської області. Там порушили кримінальну справу за службове недбальство з боку представників фірми «Енергетична ефективність України» та чиновників відділу освіти.

«Терпець увірвався. Через холод у класі не відпускали дитину до школи. Кожна третя дитина, замість навчання, сиділа удома, – каже LMN Олександр Клімов. – Тепер прокуратура проводить слідчі дії. З’ясовує, чому фірма, яка зобов’язалася подбати за тепло у школі, досі не відремонтувала насос. Також слідчі мають запитання до освітян: чому вони до сих пір не розірвали угоду з цією фірмою?»

У центрі обслуговування закладів освіти виправдовуються – навчання у холодній будівлі не припиняли, бо сподівалися на швидкий ремонт.

“Сказати, що цей постачальник ненадійний, я не можу. З ним працюю другий рік, і це перший такий факт відбувся. Якщо вони оперативно не відновлять роботу котельні, напевно, ми будемо ставити питання про розірвання цієї угоди”, – каже директор комунальної установи Микола Мисак.

У п’ятницю у школі стало тепло.

«У роботу, замість твердопаливних енергоефективних котлів, запустили старі газові. Отак заощаджуємо», – зазначає Клімов.

Фото: Олександра Клімова

Схожі новини