“Просять трусики та шкарпетки”: святий Миколай шукає помічників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Просять трусики та шкарпетки”: святий Миколай шукає помічників
18 Листопада, 18:50

“Просять трусики та шкарпетки”: святий Миколай шукає помічників

Вже багато років поспіль волонтер Тарас Елейко організовує для дітей із малозабезпечених сімей. Щоразу для хлопчиків і дівчаток, які живуть у складних умовах, Тарас і його друзі роблять справжнє диво – здійснюють їхні мрії. Вони збирають дитячі листи і виконують все, про що у них написано.

“А вони просять хто теплу куртку, хто трусики та шкарпетки, інший одяг та взуття, канцелярські приладдя. Ще інші просять теплу ковдру, омріяні іграшки… Це елементарні речі, але їх так бракує цим діткам”, – каже волонтерка Тетяна Криворучко-Фалат.

Вона каже, що найбажанішим в багатьох листах є мобільний телефон. Адже діти, особливо підлітки, дуже хочуть рівнятися зі своїми ровесниками зі забезпечених сімей. 

Волонтери дбають про понад 200 дітей Городоччини, Комарнівської ТГ, Великолюбінської ТГ, сіл Суховоля та Зимна Вода.  

“Як же хочеться, щоб дітки стали щасливішими і отримали бажані подарунки! Читаєш ці листи і плакати хочеться” – каже волонтерка.

Кожен із нас може долучитися до волонтерів. За цими посиланням можна знайти листи діток, які чекають Миколая. Речі обов’язково мають бути нові. Також волонтери просять контактувати із ними особисто, аби організація відбулась правильно і кожна дитина отримала все, що попросилау листі.

Відео